medyauzmani.com

Madlen Çikolata Nedir? Schocolate Madlen Hediyelik Kutular

Bu yazımızda “Madlen çikolata ne demek?” ve “Madlen çikolata nedir?” konularını ele alacağız. Madlen çikolata ufak boyutlarda hazırlanmış, genellikle kare veya yuvarlak şekilli, yumuşak çikolata kaplı tatlı atıştırmalıklardır. İçlerinde çeşitli malzemeler bulunabilir. Örneğin fındık, karamel, krema, meyve parçaları, hindistan cevizi, şekerleme, kuruyemiş vb. Madlen çikolataların adı, Fransa’nın kuzeyindeki Lille kentinde yaşamış olan bir kadın olan Madeline’in adından gelir. Bu çikolataların yapımı oldukça zahmetlidir ve handmade ürünler olarak bilinirler.

Madlen Çikolata Ne Demektir?

Madlen çikolata nedir?” sorusunun cevabını aldığımıza göre bu çikolata türünün en çok özel gün hediyelikleri olarak kullanıldığını da söylemeliyiz. Şık görünümü, tek lokmalık oluşu, tercihe özel şekillendirilebilir ve özelleştirilebilir olması sebebiyle tüm özel günlerin favori hediyelik ürünüdür.

Ayrıca paylaşılabilir, ikram edilebilir bu ürün ofis, yeni iş ve tüm kurumsal hediyeler için de mükemmel bir tercihtir.

Schocolate Madlen Hediyelik Kutular

Schocolate ürünleri içerisinde her bütçeye ve zevke uygun 3 farklı madlen hediye kutusu bulunur:

Yarısı bitter yarısı sütlü çikolata olacak şekilde hazırlanan üründe toplam 48 adet Madlen çikolata vardır. Görünümü, sadeliği ve şıklığı sebebiyle kurumsal hediyeler listesinde birinci sırada yer almaktadır. Ek olarak gümüş, bronz ve inci renkli 3 kutu alternatifi mevcuttur.

Yarısı bitter yarısı sütlü çikolatadan oluşan ve totalde 48 adet Madlen çikolata barındıran bu kutunun diğerinden farklı çikolataların ambalajlarıdır. Diğer kutuda çikolatalar ambalajsız halde bulunurken burada gold, gümüş ve bronz yaldızlı ambalajlarla paketlenerek kutuya yerleştirilmiştir. Kutusu için ise yine 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

Ambalajsız 24 sütlü, 24 bitter çikolataya ek olarak 20 adet draje ile Schocolate’nin en zengin ve lezzetli Madlen çikolata hediye kutusudur. Yine 3 farklı kutu seçeneği ile sevgiliniz, anneniz ve sevdiğiniz herkes için mükemmel bir hediyedir.

Schocolate’nin tüm ürünlerinde olduğu özel not ekleyebileceğiniz Madlen Hediyelik Kutular tüm özel günlerin ve sevdiklerinizin favorisi olacak!

Yorum yapın