medyauzmani.com

Mermer Masa

Geniş bir mermer masa ve granit yelpazesi sunuyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerimiz kalifiye işçiler tarafından yapılmaktadır.

Mermer masalarımız eviniz için zarif, dayanıklı ve şık bir eklentidir. Aileniz ve arkadaşlarınızla yemeklerin tadını çıkarmanız için güzel bir yer oluşturacaktır.

Ürünlerimiz gerçek mermerden, ayakları demirden yapılmıştır. Masalar sade ve modern bir tarza sahiptir. Seçim için birçok tasarım vardır.

Granit veya mermerden yapılmış bir masa, yemek yemek, yazı yazmak veya bir teşhir parçası olarak kullanılabilir. Cila, her masayı dekorunuza şık bir katkı haline getirir.

Mermer masalarının döşemeleri Türkiye’dendir. Yeni ve yüksek kaliteli bir üründür. Masanın boyutları şöyledir: 80 cm X 40 cm. Ama isteğe göre masalar üretilmektedir.

Sitemizde mermer masa mevcuttur. Mermer masa toptan satışındayız ve yüksek kalite, en iyi fiyat, hızlı teslimat, sonrası servis hepsi bizim şirketimizde bulunmaktadır.

Bu tür masalar, oturma odanızda veya yemek odanızda kullanmak için mükemmel hale getiren parlak bir mermer kaplamaya sahiptir.

Mermer masa satışı yapan sitemiz, talebinizi karşılayabilecek kapasiteye sahip Türkiye’deki mermer fabrikasından çıkışlı ve yüksek kaliteli bir ürünlerdir. Her stile veya bütçeye uyacak geniş bir tasarım yelpazesi sunuyoruz. Sipariş vermeden önce ücretsiz numune servisi ile ürünlerimizden ve hizmetimizden memnun kalacağınızdan eminiz!

Mermer masa beyaz mermerden yapılmıştır, ofis masası veya ev dekorasyonu olarak kullanılabilir. Ayrıca sandalyelerle birleştirilerek bir yemek takımı haline getirilebilir.

Bu mermer üst tabla eviniz için mükemmel bir eklentidir. İster ekstra oturma alanına ister sadece bir yan sehpaya ihtiyacınız olsun, bu masa her odada kullanışlı ve şık olacaktır. Tamamen el işçiliği ve el yapımı olan bu modern mobilya parçası, evinizin her odasında harika görünecektir.

Bu tip masalar 150 yıllık mermerden yapılmıştır. Tabanı sağlam ferforje demirden, üst kısmı ise kalın bir mermer  levhadan oluşmaktadır. Bu ikonik tasarımı eviniz ya da ofisiniz için satın alabilirsiniz. Zarif ve zamansız bu tip mermer yemek masası evinize şık bir dokunuş katacak. En fazla 10 kişinin oturabileceği kadar sağlamdır ve pürüzsüz kenarları ise kazaları önler.

Masalarımız mermerden yapılmıştır, kaplama tablası ve ahşap ayakları ile sadelik içinde şıklık sunar.

Bu bahsedilen mermer masa tiplerini oturma odanızda, mutfağınızda, ofisinizde veya restoranınızda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Üst kısmı çizilmelere, lekelere ve yanıklara karşı dayanıklı kalın, sağlam, cilalı ve son derece dayanıklı mermerden yapılmıştır. Ayaklar, ev veya ofis içinde hareket etmeyi kolaylaştırırken optimum güç sağlamak için demirden yapılmıştır. Örneğin klasik bir masamız, doğal mermer plakalardan yapılmıştır. Mermerin kalınlığı 8 cm’dir, her bir levhanın kalınlığı, kesiklere ve yüzey dokusundaki farklılıklara uyum sağlamak için biraz boşluk bırakılarak 3-4 cm’dir. Bu masa size bir ömür boyu dayanacaktır.

Modellerimizi görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz : www.vogodesign.com

Yorum yapın