medyauzmani.com

Diyet ton balığı salatası – Tarifler.net.tr – pratik tarifler

Ton balıklı salata diyet yapanların tercih ettiği tek salatadır. Benim gibi balık sevmeyen birini bir gün yola çıkaracak kadar güçlü 🙂 Yapması kolay, sağlıklı, besleyici ve kalorisi düşük..

Diyet ton balıklı salata

Diyet yapıyorsanız ve kendi yemeğinizi kendiniz yapmak zorundaysanız bu pratik salatayı tercih edebilirsiniz. Son iki sebze yemeğinden sonra kendimi yorgun hissettiğimden beri öğle yemeği için ton balıklı salata, akdeniz salatası, hellim salatası ve tavuk salatası gibi seçenekleri değerlendirmeye başladım.

Hızlı kilo vermek için sağlıksız beslenmeye gerek yok, hızlı kilo vermek istiyorsanız verdiğiniz kilonun iki katını geri alacağınızı unutmayın. Önemli olan günlük beslenme ihtiyacınızı aşırıya kaçmadan düzenli bir şekilde almanızdır.

Diyet ton balıklı salata

Diyetinize devam ederken ara öğünleri ve sıvıları ihmal etmeyin.

Aşk…

Ton balıklı salata tarifi için malzemeler

    1 küçük kutu diyet ton balığı 1 göbek marul 1 küçük domates 1 küçük salatalık 2 yemek kaşığı haşlanmış mısır (Dukan diyeti yapıyorsanız kesinlikle atak ve seyir döneminde değil) 1 yemek kaşığı kapari – varsa çeşitli mevsim sebzeleri, 2 çay kaşığı zeytinyağı, yarı ekşi, tuz

Diyet ton balıklı salata tarifi nasıl yapılır?

Domates, salatalık ve marulu doğrayın. Doğradığımız malzemeyi karıştırma kabına alıp karıştırıyoruz ve salata kasesine alıyoruz. Üzerine kapari ve haşlanmış mısır serpin. Bir ton balığı konservesi açın ve suyunu süzün. Süzülmüş ton balığı çatalla kıyılır ve salatanın üzerine serpilir. Zeytinyağı, limon ve tuz ile servis edilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın