medyauzmani.com

Diyet için meyveli yoğurt – Tarifler.net.tr – pratik tarifler

Bir saat önce yirmi dokuza girdim. Gecenin sessizliğinden faydalanarak kendime bir fincan kahve yaptım ve bilgisayarın başına geçtim. Biraz dünden, biraz bugünden bahsettiğimiz ne güzel bir gece, 30 yaşıma, 1 yaşıma, 3 yıllık evliliğe 1 gün kala…

Bu yıllar benim için ne kadar büyüktü. Ne de olsa büyük amcalar ve teyzeler bu yaşta olacak 🙂 Daha dün 17-18 yaşlarındaydım, zaman ne çabuk geçti ve bu günlere geldi.

İlkokula başladığımda annem kapıda beni bekliyordu. Sokakta oynarken dedemin gelmesini beklemem, onu markete sürükleyip kendime şeker almam. Büyükannem bana zanaat dersi için bir elbise örmeyi öğretti. Bu, üniversiteye gitmek için ailemden ilk ayrılışım değil. Evlendiğim ve tek aşkım olduğum gün dün gibi.

Bazen çok uzun görünen günler bir kum saatindeki kum taneleri kadar hızlı geçer. Ben şanslı olanlardanım, sevgili eşim ve ailem sayesinde her günüm bir diğerinden güzel. Sevgi ve yorumlarınız hayatıma anlam ve renk katıyor.

Hayatı yaşanmaya değer kılan biricik eşime, beni her zaman destekleyen canım anneme, babama ve ablama beni hiç yalnız bırakmadığınız için teşekkür etmek istiyorum.

Çok fazla sevgi!

Diyet için meyveli yoğurt

Meyveli diyet yoğurt tarifi malzemeleri

    Çilek veya Böğürtlen Reçeli Krema veya Vanilyalı Müsli (İsteğe Göre Meyve) ile Tatlandırılmış Diyet Yoğurt Frenk Üzümü Elma

    Meyveli diyet yoğurt tarifi nasıl yapılır?

Soğuyan yoğurdu derin bir kaba alıp üzerine biraz vanilya ve tatlandırıcı ekleyip homojen bir karışım elde edene kadar çırpın. Bir kupa veya kupanın dibine biraz müsli koyun, krema torbası yoksa üzerine kaşıkla yoğurt serpin. Kesilmiş meyve parçalarını veya şekerli reçeli yoğurda ekleyin ve bu işleme bardak tamamen dolana kadar devam edin.Servis yapmadan önce meyve parçaları veya nane yaprakları ile süsleyin.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın